Molnár a válogatottban

Egy félidőt játszott a magyar U21-es válogatottban a mezőkövesdi Molnár Gábor. Nemzeti együttesünk 2-1-es vereséget szenvedett a Skócia ellen megrendezett barátságos mérkőzésen.

A Tatabányán megrendezett felkészülési találkozó első játékrészét a kispadon töltötte a tehetséges kövesdi labdarúgó, ekkor még 0-0 volt az eredmény. A szünetben több cserét is végrehajtott Bernd Storck a korosztályos csapat vezetőedzője, a Magyar Labdarúgó Szövetség közelmúltban kinevezett szakmai igazgatója. A német szakember többek között a kövesdi játékost is pályára küldte. Fordulás után alig több mint negyedóra elteltével Szenes szemfülese góljával megszerezte a vezetést a magyar válogatott. A találkozó hajrájában a skótok mezőnyfölényben futballoztak és a 85. percben Shankland fejes góljával ki is egyenlítettek. A vendégek a ráadásban a győzelmet is kicsikarták, miután Shankland sodort be egy lepattanót a kapuba.