Tarolt a Kövesd

Mezőkövesd Zsóry – Abaújszántó 7-1 (3-1)

Magabiztos győzelmet aratott Mezőkövesd Zsóry felnőtt labdarúgócsapata
Abaújszántó ellen. Az edzőmérkőzést a Városi Sportpályán rendezték meg augusztus 6-án.

A találkozó első gólját a vendégek szerezték, akik Szántai rossz passza után találtak a kövesdi kapuba. Labdarúgóink a bekapott gól után átvették a játék irányítását és ez néhány percen belül eredményre vezetett. A mérkőzés 15. percében egy formás akció végén a vendég védők Olasz Dénest fellökték a 16-oson belül, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A 11-est Vámosi magabiztosan értékesítette, így az állás 1-1 lett. Az első félidő közepén Olasz kapura fejelt labdáját nagy bravúrral sikerült hárítania az ellenfél kapusának, de a kipattanót Hamar révén gólra váltották a mieink. A 39. percben Jeremiás passza után Olasz ismét bevette a vendégek kapuját, így Huszák Géza tanítványai két gólos előnnyel mehettek pihenőre.

A szünet után tovább növelték a különbséget labdarúgóink. Az 56. percben Jeremiás vezette a labdát, majd becenterezte Bogdánynak, aki közelről nem hibázta el a lehetőséget. Ezután Török villantotta meg tehetségét és a 71. percben egyel növelte előnyünket. Pár perccel később ismét Török vállalt főszerepet. A támadó nagyszerű egyéni megoldások után Bagit hozta kihagyhatatlan helyzetbe. A mérkőzés végeredményét Jeremiás állította be a 81. percben.

Mezőkövesd-Zsóry - Abaújszántó 7-1 (3-1)
Mezőkövesd, 100 néző
játékvezető: Györki B.
MSE I. félidő: Szántai - Ur, Elek, Vámosi, Sivák - Zováth, Bagi, Olasz D. - Lipusz, Hamar, Jeremiás
MSE II. Félidő: Szántai - Nagy P., Elek (Sivák), Vámosi, Kaszás - Lakatos, Bagi, Zováth - Török, Bogdány, Jeremiás