Szechenyi 2020
Szechenyi 2020
hu en de pl
ma 2022. augusztus 18. (csütörtök) 21:38 Ilona névnapja van




 

 




Évzárás a Művészeti Iskolában

Lezárták a tanévet a Mezőkövesdi Alapfokú Művészeti Iskolában. A 2020-21-es tanévben az intézmény zene-, képzőművészet, illetve néptánc tagozatára összesen mintegy 400 tanuló járt. Idén kevesebb verseny volt, azonban a kiírt megmérettetéseken részt vettek az iskola növendékei és nagyon szép eredményeket értek el. (Fotó: arhívumunkból)


 

  Versenyeredmények: 


Zeneművészeti tagozat: 


 

Országos Lubik Imre Trombitaverseny 

Krasznai Zoltán korcsoportjában 4. helyezést ért el, valamint különdíjat is kapott. 

Felkészítő tanára: Panyi Zoltán, zongorakísérő: Ferencz Gábor

 

 

VII. Bihari János Hegedű-, Gordonka- és Vonós Kamarazenei Fesztivál

 

 

- Csirmaz Eszter ezüstminősítés

- Guba Kata bronzminősítés 

Felkészítő tanár: Viszlai-Csécsi Hajnalka

 


Észak-Magyarországi Zene- és Művészeti Iskolák XV. Regionális Online Kamarazenei Találkozó

 - dicsérő oklevél: „Muumiperhe” fantázianevű kamaracsoport – Brunczel Andrásné Balogh Mária, Brunczel Borbála, Brunczel Annamária, Brunczel Ágota, Nyikes Nikoletta

Felkészítő tanár: Nyikes Nikoletta

 


II. Otthoni dallamok Online Furulyaverseny

 - dicsérő oklevél: Csordorás Luca, Demeter Annabella, Juhász Flóra Sára, Győrődi Gergely és Bollók Róza

Felkészítő tanár: Kovács Csiki Lilla 

 


Képzőművészeti tagozat: 

Légy barátságos! országos rajzpályázat – egyéni díj: Kiss Anna    

Légy barátságos! országos rajzpályázat – csoportos díj: Nagy Lili, Kis Gréta Csenge, Hegedüs Réka Rebeka, Szűcs Lenke Sára, Nyitrai Júlia, Kohán Gáspár, Farkas Viola, Kovács Rita, Kriston Júlia, Simon Kata, Bánhegyi Emese Kincső, Szabó Szonja Szófia, Kertész Veronika, Birinyi Dorka, Ujj Alex Róbert, Nagy Anikó

Ismerj meg és fogadj el! országos rajzpályázat – II. helyezett: Bánhegyi Emese Kincső

Parafrázis – országos tehetségkutató verseny – Elismerő oklevél (döntőben való szereplésért): Guba Gréta 

 

 

LAND-ART rajz- és képzőművészeti pályázat:

 

 

– 5-6. osztály, festészet – különdíj: Bánhegyi Emese Kincső

               – III. helyezés: Dudás Adél, Pető Dorina 

– 5-6. osztály, fotó – I. helyezés: Simon Kata, Bánhegyi Emese Kincső

– 5-6. osztály, grafika I. helyezés: Nagy Lili, Kis Gréta Csenge

      II. helyezés: Kriston Júlia, Kovács Rita

      III. helyezés: Bánhegyi Emese Kincső

–  7-8. osztály, festészet: I. helyezés: Birinyi Anna

II. helyezés: Kovács Luca Anna, Kiss Anna

III. helyezés: Ulrich Réka Diána

–  7-8. osztály, grafika: I. helyezés: Birinyi Anna, Kertész Veronika

         II. helyezés: Firkola Zsófia, Csörgő Csilla Lilla


Rákóczi 315. Kárpát-medencei rajzpályázat: – II. helyezés: Kiss Anna, Ulrich Réka Diána

                                   –  III. helyezés: Kovács Luca Anna


A művészet összeköt országos rajzpályázat – Különdíj: Csörgő Csilla Lilla

Vendégek a madáretetőn Országos rajzpályázat – I. helyezés: Ali Violetta, Horváth Boglárka Mirjam

  - II. helyezés: Fehér Dorka, Szabó Villő Anna

Atyai szívvel (Szent József) Országos Rajzpályázat díjazottjai: Kriston Júlia, Kovács Luca, Birinyi Dorka

Harang voltál… (Gábor Áron) országos rajzpályázat – III. helyezés: Kis Gréta Csenge 

A mi templomunk országos rajzpályázat – II. helyezés: Ulrich Réka Diána

Segíteni jó, segíteni menő! országos rajpályázat – Jók a jók között díj: Ádám Abigél, Szabó Villő Anna, Fehér Dorka, Kiss Balázs, Zimányi Tamás, Kis Gréta Csenge, Nagy Lili, Csörgő Csilla Lilla, Csuhai Kincső, Birinyi Anna, Birinyi Dorka, Gyenes Boglárka 

Tekerj a Mátrában! országos pályázat – tárgyjutalom: Zimányi Tamás, Simon Kitti 

Szent László nyomában Kárpát-medencei rajzpályázat – díszoklevelet kapott az iskola, emléklapot kapott: Farkas Viola, Kriston Júlia, Szűcs Lenke Sára, Kovács Rita, Kohán Gáspár Péter

Zöldebb lett a Föld… országos rajzpályázat – különdíj: Bánhegyi Emese Kincső

2. (kis gimnazisták csoportja)

Felkészítő tanár: Erdei Ferenc

Biztonság, egészségvédelem (kabalatervezés) – I. hely: Pázmándi Emma 

Last Words kiállítás – elismerő oklevél, kiállításon való részvétel: Lukács Villő, Pázmándi Emma


 



Vissza

 

 


Weboldalkészítés