Szechenyi 2020
Szechenyi 2020
hu en de pl
ma 2022. augusztus 10. (szerda) 16:26 Lőrinc névnapja van




 

 




Városunk általános iskolás tanulóinak versenyeredményei

A Mezőkövesdi Általános Iskola tagintézményeinek tanulói és a Szent István Katolikus Általános Iskola diákjai a 2020/2021-es tanévben is számos versenyen szerepeltek és értek el szép helyezéseket.

 

A Mezőkövesdi Általános Iskola diákjainak
versenyeredményei a 2020/2021-es tanévben


Székhelyiskola
Bendegúz levelezős verseny, megyei forduló
7. helyezett: Gyenes Roland, Farkas Balázs (4. b) (Felkészítő tanár: Farkasné Komáromi Katalin)
9. helyezett: Csongrádi Dominika (4. b) (Felkészítő tanár: Farkasné Komáromi Katalin)

Mező Ferenc Tagiskola
Diákolimpia atlétika verseny, csapat, országos forduló
7. helyezett: Csuhai Magor, Koncz Attila, Orosz Dominik, Vincze Péter

Diákolimpia atlétika verseny, egyéni, országos forduló
4. helyezett: Orosz Dominik

Kárpát-medencei Simányi Zsigmond helyesírási verseny, megyei forduló
2. helyezett: Radványi Zoltán (5. osztály) (Felkészítő tanár: Szilágyi Péter)

Szent Imre Tagiskola
Kárpát-medencei Simányi Zsigmond helyesírási verseny, körzeti forduló
1. helyezett: Győrődi Gergely (5. b), Kiss Anna (8. a) (Felkészítő tanáruk: Kispál Pálné)


Ódorvár Tagiskola
Curie Kémia verseny, országos forduló
2. helyezett: Orosz Réka (8. osztály) (Felkészítő tanár: Molnárné Kis Erzsébet)

Teleki Pál földrajz verseny, megyei forduló
6. helyezett: Dienes Barbara (7. osztály) (Felkészítő tanár: Lénártné Hock Melinda)

Teleki Pál földrajz verseny, országos forduló
10. helyezett: Csengeri Zsófia (8. osztály), Jakab Janka (8. osztály) (Felkészítő tanár: Lénártné Hock Melinda)

 

A Szent István Katolikus Általános Iskola diákjainak
versenyeredményei a 2020/2021-es tanévben

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny, országos döntő
17. helyezett: Molnár Csenge (5. a)

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny, megyei forduló
2. helyezett: Hegedűs Anna Judit (7. a), 4. helyezett: Dobos Kíra (6. a) és Pap Noémi (7. a), 7. helyezett: Beller Benedek (7. a)

XXIX. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny, 2021-es megyei forduló
3. helyezett: Szász Réka Lili (6. a), 4. helyezett: Erdélyi Csenge (5. b), 5. helyezett: Ignácz Vajta (5. b), 6. helyezett: Kovács Rita (5. b), 7. helyezett: Dobos Kíra (6. a)

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny, megyei forduló
5. helyezett: Patai Anna (8. a), 9. helyezett: Hegedűs Anna Judit (7. a), 11. helyezett: Lázár Barnabás (7. a), 12. helyezett: Barta Lilla (7. b), 14. helyezett: Pap Noémi (7. a)

XXVIII. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny
2. helyezett: Patai Anna (8. a), 7. helyezett: Gál Boglárka (8. a)

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny
8. helyezett: Koncz Benedek (8. b), 10. helyezett: Boldizsár Zsófia (8. a)

Az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium virtuális tehetségkutató versenye:
Arany fokozat kémia tantárgyból, bronz fokozat fizika, matematika és magyar tantárgyból: Boldizsár Zsófia (8. a)

Az Egri Dobó István Gimnázium tanulmányi versenye
1. helyezett: Patai Anna (8. a), magyar nyelv, 2. helyezett: Monoki Kata Kamilla (8. b), angol nyelv, 2. helyezett: Tuza Regina (8. c), biológia, 3. helyezett: Juhász Ádám és Fűtő Bence (8. a), informatika, 4. helyezett: Vilmányi Kinga (8. c), biológia

„Trianon 100” történelmi vetélkedő
6. helyezett Demeter Barnabás (8. a), 7. helyezett: Patai Anna (8. a), 8. helyezett: Kovács Luca Anna (8. a)

Curie környezetvédelmi csoportverseny, területi döntő
5. helyezett csapat: Gál Boglárka (8. a), Patai Anna (8. a) és Tuza Regina (8. c)

Szántay Csaba Országos Általános Iskolai Kémiaverseny
12. helyezett csapat: Gál Boglárka (8. a), Patai Anna (8. a), Koncz Benedek (8. b) és Tuza Regina (8. c)

Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet versenye
5. a és 5. b osztályos tanulók 40.000 forint értékű sport és szabadidős eszközöket nyertek

A Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Technikum online német nyelvi versenye
7. osztályban 1. helyezett: Patai Dóra (7. a), 3. helyezett: Molnár Márton Ádám (7. a) 8. osztályban 2. helyezett: Kriston Kíra Daniella (8. a), 3. helyezett: Patai Anna (8. a)

A miskolci Szent Imre Katolikus Általános Iskola angol versenye
2. helyezett: Lázár Barnabás (7. a), szépen szerepelt Kis Vencel Kolos és Pető Noémi (7. a)

A miskolci Szent Imre Katolikus Általános Iskola német versenye
3. helyezett: Patai Anna (8. a), szépen szerepelt Patai Dóra (7. a)

A Bendegúz Akadémia Tudásbajnoksága, angol haladó kategória, megyei döntő
5. helyezett: Gulyás Dalma (7. a), 9. helyezett: Berta Lilla (7. b), 19. helyezett: Gáspár Gréta (7. a)

A Magyar Nemzeti Bank 2021. által szervezett Országos Pénzokos Kupa
Osztott megyei 1. helyezett csapatok: Bollók Máté István, Molnár Márton Ádám és Kis Vencel Kolos (7. a), valamint Gulyás Dalma, Patai Dóra és Hegedűs Anna Judit (7. a)

Alföldi Informatika Verseny, országos döntő
8. helyezett: Juhász Ádám (8. a), 9. helyezett: Fűtő Bence (8. a)

XXIV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Több mint 11 ezer tanuló írta meg az első, iskolai fordulót országszerte, a legjobbak 20%-a jutott tovább a 2. fordulóba, a megyei versenyre.
6. osztályban 8. helyezett: Vajda Vanda Gitta (6. b), 14. helyezett: Szász Réka Lili (6. a)
7. osztályban 7. helyezett: Hegedűs Anna Judit (7. a)
8. osztályban 20. helyezett: Koncz Benedek (8. b)
Emléklapot kaptak az első fordulóban a részvételért: Bollók Róza és Sipeki Gábor (5.b), valamint Boldizsár Zsófia (8. a)

Zrínyi Ilona Matematikaverseny, megyei forduló
2. helyezett: Fügedi Gréta (2. a) és ezzel a gyönyörű eredménnyel továbbjutott az országos versenyre, ahol nagyon szép eredményt ért el.
7. helyezett: Molnár Márton Ádám (7. a)

Medve Szabadtéri Matekverseny
– medvebocs kategóriájában az Észak-magyarországi régióból az intézmény tanulói elsőként jutottak tovább az országos döntőbe. A csapat tagjai: Brunczel Annamária, Pap Zsombor Sólyom és Juhász Ágoston 6. osztályos tanulók.
– További szép eredményt ért el kismedve kategóriában a következő tanulókból álló csapat: Brunczel András, Juhász Ádám és Király Attila 8. osztályos tanulók.



Vissza

 

 


Weboldalkészítés