Szechenyi 2020
Szechenyi 2020
hu en de pl
ma 2022. augusztus 10. (szerda) 17:03 Lőrinc névnapja van




 

 




Eredményes tanév volt

Kiemelkedő tanulmányi és versenyeredményekkel zárta a tanévet a Mezőkövesdi Általános Iskola. (frissítve)


 

Kitűnő tanulók lettek a 2021/2022 tanévben az alábbi tanulók:

 

 

MEZŐKÖVESDI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZÉKHELYISKOLÁJA

 


1/a: Barczi Bianka, Farkas Léna, Galambos Lia, Korpás Zalán, Kriston Zalán, Lázár Emili, Menyhárt Flóra, Nyitrai Dorka, Oláh Dóra, Takács Olivér, Tóbiás Ajna

1/b: Csongrádi Tibor, Horváth Levente, Pelyhe Panna, Pál Emma, Süveges Gergő

2/a: Bóta Bianka, Gomány Koppány, Pető Liliána, Szilágyi Balázs

2/b: Gyenes Sára, Gyenes Tamás. Kovács Maja, Mizser Nóra, Tóth Kövecs Zsolt, Szabó Máté, Üveges Mira, Vindics Panna

3/a: Árvai Léna, Kovács Kristóf, Murányi Márk, Pető Petra, Zsiga Zara, Szabó Csenge

3/b: Besenyei Lara, Csirmaz Zétény, Ficzere Milán, Farkas Csenge, Kakuk Dóra, Molnár Hanna, Molnár János Bende

4/a: Árvai Zina, Pap Milán, Radványi Anna, Albert Janka, Kovács Gellért, Molnár Máté, Sebe Soma

4/b: Dudás Bence, Derda Andrea, Pelyhe Bálint

4 éven át kitűnő: Radványi Anna, Albert Janka, Kovács Gellért, Molnár Máté, Sebe Soma, Dudás Bence, Derda Andrea , Pelyhe Bálint

5/a: Barna Ádám, Markó Gellért, Sasvári Éva

5/b: Farkas Balázs, Menyhárt Réka, Gyenes Roland

6/o: Korpás Boglárka, Lanszki Veronika, Nagy Hunor, Radványi Gergő, Zsiga Leila

7/a: Dudás Adél, Kriston Blanka, Mikulás Lili

8/a: Csirmaz Laura, Nelson Emese

8/b: Gacsó Gergely, Szalóki Máté

8 éven át kitűnő: Csirmaz Laura, Gacsó Gergely, Szalóki Máté

Nevelőtestületi dicséretben részesült a „Bendegúz nyelvÉSZ” országos versenyen elért országos döntőn elért I. helyezéséért: Szabó Máté 2/b, Tóth Kövecs Zsolt 2/b


 

MEZŐ FERENC TAGISKOLA

 

Kitűnő tanulók a 2021/2022-es tanévben


1. osztály:

• Kiváló tanulmányi munkájáért és példamutató magatartásáért: Guba Gréta Hanna, Tóth Hanna, Ferenc Adrián.

• Kiváló tanulmányi eredményéért: Bozsik Hanna Zoé, Jacsó Lilianna, Kiss Borka, Panyi Zita, Radványi Eszter, Tóth Blanka, Varga Annabella, Csige Koppány, Popovics Máté, Méhes Marcell Zsigmond, Nagy Dominik, Mázik Dániel.

 

2. osztály: 

• Kiváló tanulmányi munkájáért és példamutató magatartásáért: Székely Zsombor, Torma Kamilla, Kocsis Kata

• Kiváló tanulmányi munkájáért: Szabó Cintia Julianna, Harangi Botond.

 

3. osztály: 

• Kiváló tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért: Bukta Blanka.


4. osztály:

• 4 éven át tartó kiemelkedő tanulmányi munkájáért: Barna Balázs, Csuhai Kincső, Gyenes Boglárka.


6. osztály: 

• Kitűnő tanulmányi munkájáért: Barta Luca, Radványi Zoltán.

Nevelőtestületi dicséret: Országos diákolimpia kézilabda sportágban elért 4. helyezésért: Csuhai Magor.


Nevelőtestületi dicséretet kapott: Kisiskolák országos diákolimpia atlétika verseny svédváltó, 5. helyezésért: 

Barna Balázs 4. osztály, Csuhai Magor 6. osztály, Dézsán Erik, Nagy Dávid 8. osztályos tanulók.

Kisiskolák országos diákolimpia 3 próba egyéni összetett: Barta Luca 6. osztályos 7. helyezésért.

Kisiskolák országos diákolimpia atlétika verseny: 800 m-es síkfutás: Tóth Kristóf 8. osztályos 4. helyezésért, Vasas Kornél 10. helyezésért.

Nevelőtestületi dicséretben részesültek: Diákolimpia kézilabda országos verseny 4. helyezésért: Guba Benjámin, Hegedűs Dávid, Tanyi Zsolt, Tóth Kristóf 8. osztályos tanulók.




SZENT IMRE TAGISKOLA


 

VERSENYEREDMÉNYEK AZ ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN:

Mezőkövesdi Általános Iskola Székhelyiskola

Mezőkövesdi Általános Iskola Mező Ferenc Tagiskolája

 Mezőkövesdi Általános Iskola Szent Imre Tagiskolája

 


Vissza

 

 


Weboldalkészítés