
Új játszótér: ősszel megépül
Vissza
Még az Å‘sszel elkészül az új játszótér a SzÅ‘lÅ‘, a Ribizli és a Barack utcák által határolt területen – mondta el dr. Fekete Zoltán polgármester.
MezÅ‘kövesd Vasútaljának nevezett városrészében már évek óta váratott magára egy játszótér megépítése. MezÅ‘kövesd Város Önkormányzata az elmúlt évben pályázatot nyújtott be ennek megvalósítására. A sikeres projektnek köszönhetÅ‘en mintegy 100 millió forint támogatásból létesül játszótér a SzÅ‘lÅ‘, a Ribizli és a Barack utcák által határolt területen.
- A projekt kapcsán a kivitelezÅ‘ kiválasztására vonatkozó közbeszerzési eljárás lezajlott. Még meg kell várni, hogy kihirdethessük a gyÅ‘ztest. Ezt követÅ‘en, néhány héten belül elkezdÅ‘dhet a beruházás és még az Å‘sszel megépítjük az új játszóteret, amelyre ez a városrész, az ott élÅ‘ családok, gyerekek már régóta vártak – emelte ki a polgármester.
hmzs

Vissza