Eredményes tanév volt
Kiemelkedő tanulmányi és versenyeredményekkel zárta a tanévet a Mezőkövesdi Általános Iskola. (frissítve)
Kitűnő tanulók lettek a 2021/2022 tanévben az alábbi tanulók:
MEZőKÖVESDI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZÉKHELYISKOLÁJA
1/a: Barczi Bianka, Farkas Léna, Galambos Lia, Korpás Zalán, Kriston Zalán, Lázár Emili, Menyhárt Flóra, Nyitrai Dorka, Oláh Dóra, Takács Olivér, Tóbiás Ajna
1/b: Csongrádi Tibor, Horváth Levente, Pelyhe Panna, Pál Emma, Süveges Gergő
2/a: Bóta Bianka, Gomány Koppány, Pető Liliána, Szilágyi Balázs
2/b: Gyenes Sára, Gyenes Tamás. Kovács Maja, Mizser Nóra, Tóth Kövecs Zsolt, Szabó Máté, Üveges Mira, Vindics Panna
3/a: Árvai Léna, Kovács Kristóf, Murányi Márk, Pető Petra, Zsiga Zara, Szabó Csenge
3/b: Besenyei Lara, Csirmaz Zétény, Ficzere Milán, Farkas Csenge, Kakuk Dóra, Molnár Hanna, Molnár János Bende
4/a: Árvai Zina, Pap Milán, Radványi Anna, Albert Janka, Kovács Gellért, Molnár Máté, Sebe Soma
4/b: Dudás Bence, Derda Andrea, Pelyhe Bálint
4 éven át kitűnő: Radványi Anna, Albert Janka, Kovács Gellért, Molnár Máté, Sebe Soma, Dudás Bence, Derda Andrea , Pelyhe Bálint
5/a: Barna Ádám, Markó Gellért, Sasvári Éva
5/b: Farkas Balázs, Menyhárt Réka, Gyenes Roland
6/o: Korpás Boglárka, Lanszki Veronika, Nagy Hunor, Radványi Gergő, Zsiga Leila
7/a: Dudás Adél, Kriston Blanka, Mikulás Lili
8/a: Csirmaz Laura, Nelson Emese
8/b: Gacsó Gergely, Szalóki Máté
8 éven át kitűnő: Csirmaz Laura, Gacsó Gergely, Szalóki Máté
Nevelőtestületi dicséretben részesült a „Bendegúz nyelvÉSZ” országos versenyen elért országos döntőn elért I. helyezéséért: Szabó Máté 2/b, Tóth Kövecs Zsolt 2/b
MEZő FERENC TAGISKOLA
Kitűnő tanulók a 2021/2022-es tanévben
1. osztály:
• Kiváló tanulmányi munkájáért és példamutató magatartásáért: Guba Gréta Hanna, Tóth Hanna, Ferenc Adrián.
• Kiváló tanulmányi eredményéért: Bozsik Hanna Zoé, Jacsó Lilianna, Kiss Borka, Panyi Zita, Radványi Eszter, Tóth Blanka, Varga Annabella, Csige Koppány, Popovics Máté, Méhes Marcell Zsigmond, Nagy Dominik, Mázik Dániel.
2. osztály:
• Kiváló tanulmányi munkájáért és példamutató magatartásáért: Székely Zsombor, Torma Kamilla, Kocsis Kata
• Kiváló tanulmányi munkájáért: Szabó Cintia Julianna, Harangi Botond.
3. osztály:
• Kiváló tanulmányi eredményéért és példamutató magatartásáért: Bukta Blanka.
4. osztály:
• 4 éven át tartó kiemelkedő tanulmányi munkájáért: Barna Balázs, Csuhai Kincső, Gyenes Boglárka.
6. osztály:
• Kitűnő tanulmányi munkájáért: Barta Luca, Radványi Zoltán.
Nevelőtestületi dicséret: Országos diákolimpia kézilabda sportágban elért 4. helyezésért: Csuhai Magor.
Nevelőtestületi dicséretet kapott: Kisiskolák országos diákolimpia atlétika verseny svédváltó, 5. helyezésért:
Barna Balázs 4. osztály, Csuhai Magor 6. osztály, Dézsán Erik, Nagy Dávid 8. osztályos tanulók.
Kisiskolák országos diákolimpia 3 próba egyéni összetett: Barta Luca 6. osztályos 7. helyezésért.
Kisiskolák országos diákolimpia atlétika verseny: 800 m-es síkfutás: Tóth Kristóf 8. osztályos 4. helyezésért, Vasas Kornél 10. helyezésért.
Nevelőtestületi dicséretben részesültek: Diákolimpia kézilabda országos verseny 4. helyezésért: Guba Benjámin, Hegedűs Dávid, Tanyi Zsolt, Tóth Kristóf 8. osztályos tanulók.
VERSENYEREDMÉNYEK AZ ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN:
Mezőkövesdi Általános Iskola Székhelyiskola
Mezőkövesdi Általános Iskola Mező Ferenc Tagiskolája
Mezőkövesdi Általános Iskola Szent Imre Tagiskolája